Katalog firm

Taneczne Pasje

Taneczne Pasje to profesjonalny sklep zajmujący się sprzedażą wyjątkowych strojów tanecznych, akcesoriów i rekwizytów. Powstał z myślą zarówno o zawodowych tancerzach i tancerkach, jak i o pasjonatach tańca. W ofercie znajduje się również odzież treningowa dla dzieci i dorosłych. Taneczne Pasje to również komis odzieży tanecznej.

Obuwie do tańca

Strona internetowa www.tanecznepasje.pl to sklep online skierowany do profesjonalnych tancerzy, uczniów szkół tańca oraz entuzjastów. Na stronie można zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne przedmioty, między innymi obuwie taneczne czy odzież na występy i treningi.
Sklep online www.tanecznepasje.pl to miejsce stworzone przez tancerzy dla tancerzy. Jego obecność na rynku jest bardzo dużym ułatwieniem, ponieważ do tej pory profesjonalne obuwie i odzież dla tancerzy były jedynie sprowadzane z zagranicy. Dlatego nie każdy mógł sobie pozwolić na wysokiej jakości artykuły taneczne.
Na www.tanecznepasje.pl znajduje się kilka kategorii produktów. Najważniejszą kategorią jest obuwie taneczne, do których należą między innymi baletki czy buty jazzowe. Warto również wspomnieć o bogatym wyborze ubrań treningowych, które zapewniają największy komfort użytkowania. Ponadto na stronie znajdują się takie ciekawe artykuły jak drążki baletowe, ochraniacze na stawy, wachlarze, gipiury, maski czy rajstopy lub getry.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://tanecznepasje.pl/

E-mail: biuro@tanecznepasje.pl

Tel.: 533-388-799


Podobne firmy

Medibut

Nasza firma Medibut specjalizuje się w produkcji atestowanego obuwia medycznego i zawodowego. W bogatym asortymencie znajdują się modele damskie i męskie, w skład których wchodzą drewniaki, klapki, pó...