Katalog firm

Sanitpol

Firma Sanitpol oferuje swoim klientom najwyższej jakości usługi hydrauliczne na bardzo szeroką skalę. W grę wchodzi m.in. czyszczenie kanalizacji, czy też wykonanie instalacji sanitarnych. Usługi realizowane są szybko oraz fachowo. Pełna oferta usług znajduje się na stronie internetowej sanitpol.com.

Podnośniki koszowe

Firma SanitPOL jest pogotowiem kanalizacyjnym, świadczącym usługi czyszczenia kanalizacji i liczne usługi hydrauliczne. Personel jest odpowiednio przeszkolony, a w pracy przestrzegane są przepisy i normy. W ofercie znajduje się m.in. spawanie gazowe, przepychanie kanalizacji, zatamowanie przepływu wody poprzez zamrożenie rur czy też wykonanie instalacji gazowej lub sanitarnej. Pełna oferta naszej firmy dostępna jest na naszej stronie http://www.sanitpol.com/1012/podnosniki-koszowe.
Jeśli chodzi o podnośniki koszowe również może skorzystać z usług firmy SanitPOL. Podnośnik, będący na jej wyposażeniu umożliwia wykonywanie prac na wysokościach nawet do 20 metrów. Pojazd jest niewielki, dzięki czemu łatwo jest dostać się nim w miejsca, gdzie dostęp bywa utrudniony.
Firma oferuje liczne usługi z zastosowaniem tego podnośnika, m.in. cięcie wysokich drzew, malowanie budynków czy prace porządkowe na wysokości, takie jak usuwanie śnieżnych nawisów z dachów. Jest to również maszyna, przydatna podczas montowania wysoko umieszczanych reklam. Możliwe jest wynajęcie podnośnika z wykwalifikowanym operatorem.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 132

Kod: 90-451

Miejscowość: Łódź

http://www.sanitpol.com/

E-mail: kontakt@sanitpol.com

Tel.: 509-762-156