Katalog firm

Saunaland

Zapraszamy na stronę www firmy Saunaland. Oferujemy wysokiej jakości sauny i łaźnie parowe, które na Państwa życzenie możemy zamontować w domu lub w innym wskazanym obiekcie. Służymy fachową radą, a także zapewniamy szkolenie z użytkowania naszych produktów. Ofertę kierujemy do klientów z całego kraju. Więcej informacji na stronie.

Sauny

Firma SAUNALAND zajmuje się produkcją i sprzedażą saun mokrych, suchych oraz łaźni na podczerwień. SAUNALAND funkcjonuje na terenie całej Polski, montując sauny u klientów niezależnie od miejsca zamówienia. Jeśli zaś chodzi o miasta, w których najczęściej realizowane są zlecenia na sauny Poznań jest jednym z największych ośrodków.
Obsługiwani są zarówno klienci indywidualni, jak też instytucje publiczne, jak np. baseny lub hotele. Montaż jest powiązany z pełnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz poradami i wskazówkami dotyczącymi projektowania, transportu czy instalacji. Firma SAUNALAND od kilkunastu lat jest jedną z czołowych marek na polskim rynku, korzystającą z materiałów szwedzkich czy fińskich.
Kraje nordyckie słyną z popularności saun oraz ich powszechnej dostępności i to właśnie myśl o przeniesieniu północnych standardów na polski grunt przyświeca producentowi. Wszystkie używane do produkcji czy montażu materiały posiadają odpowiednie certyfikaty oraz potwierdzenia dopuszczenia do sprzedaży.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022


Podobne firmy

Mal-Wod

Główny obszar działalności firmy Mal-Wod to inspekcja kanalizacji. Nasze usługi świadczymy dla przedsiębiorstw komunalnych i wodociągowo-kanalizacyjnych. Oferujemy wyspecjalizowane urządzenia i części...