Katalog firm

Auto Planet

Nasz skup oferuje Wam bardzo korzystne warunki przy odkupie aut. Przyjmuje u siebie klientów indywidualnych, którzy chcą sprzedać jedno auto. Jesteśmy w stanie odkupić od Was również większą ilość aut w pakiecie. Nasz skup oferuje Wam bardzo korzystne stawki cenowe, które na pewno przypadną Wam do gustu.

Skup pojazdów

Jeśli interesujesz się motoryzacją, to na pewno wiesz, że w naszym kraju coraz trudniej sprzedać swój samochód na korzystnych warunkach. Napływ tysięcy używanych aut zza naszej zachodniej granicy sprawia, że uzyskanie dobrej ceny za swój pojazd czasem graniczy wręcz niemal z cudem. Co zrobić w tej sytuacji?
Na szczęście jest optymalne rozwiązanie. Jest nim nasz skup samochodów Łódź. Co gwarantujemy? Po pierwsze, u nas wycenę swojego samochodu usłyszysz już w trakcie naszej pierwszej rozmowy telefonicznej. Po drugie, jeśli wycena będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, szybko przyjedziemy do Ciebie z gotówką. I wreszcie po trzecie, możesz być pewien, że zaoferujemy za Twój samochód naprawdę uczciwą i godziwą zapłatę. Najwyższą na rynku.
To wszystko sprawia, że klienci bardzo chętnie wybierają nasz skup samochodów Łódź. Wiedzą po prostu, że spotkają się u nas z pełnym profesjonalizmem, poszanowaniem ich czasu i bardzo dobrymi warunkami odsprzedaży auta. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

Kontakt

Ulica: Aleksandrowska 210

Kod: 91-147

Miejscowość: Łódź

http://www.auta-skupujemy.pl/

E-mail: skupaut10@wp.pl

Tel.: 660-778-003