Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Popsuje Wam się auto na terenie województwa łódzkiego? Nasza firma bardzo chętnie Wam pomoże. Oferujemy Wam kompleksową obsługę w przypadku awarii Waszych aut na drodze. Możecie na nas liczyć o każdej porze. Chcemy Wam zapewnić bezpieczeństwo, dlatego działamy szybko i sprawnie. Nasze lawety są do Waszej dyspozycji.

Pomoc drogowa w Kutnie

Mawiają, że przyjaciół poznaje się w biedzie. To prawda. Idąc natomiast tym tropem, możemy siebie nazywać przyjaciółmi wszystkich kierowców. Nasza pomoc drogowa Kutno powstała bowiem po to, by spieszyć z pomocą wszystkim tym, których w trakcie podróży spotkał jakiś pech. Jaki?
Na przykład kolizja uniemożliwiająca kontynuowanie jazdy, różnego rodzaju awarie mechaniczne, przebita opona czy brak paliwa w baku. Efekt każdej z tych sytuacji jest identyczny: stracony czas i duże nerwy kierowcy. My jednak zadbamy o to, by bardzo szybko cała ta historia przybrała zupełnie inny, pozytywny obrót. Wystarczy jedynie, że Państwo się z nami skontaktujecie, a my najszybciej jak to tylko będzie możliwe przyjedziemy we wskazane miejsce.
Mogą być Państwo spokojni o to, że dołożymy wszelkich starań, by zminimalizować negatywne skutki tego drogowego pecha. Warto zatem, byście Państwo zapoznali się z całą ofertą naszej pomocy drogowej. Znajdziecie ją Państwo na naszej stronie internetowej www.pomocdrogowa-a1-a2.pl.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673