Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Popsuje Wam się auto na terenie województwa łódzkiego? Nasza firma bardzo chętnie Wam pomoże. Oferujemy Wam kompleksową obsługę w przypadku awarii Waszych aut na drodze. Możecie na nas liczyć o każdej porze. Chcemy Wam zapewnić bezpieczeństwo, dlatego działamy szybko i sprawnie. Nasze lawety są do Waszej dyspozycji.

Pomoc drogowa w Łodzi

Jeżeli samochód odmówił wam posłuszeństwa na autostradzie A1 i A2 to jak najszybciej skontaktujcie się z nami i skorzystajcie z fachowej pomocy drogowej. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie i satysfakcja klienta, dlatego też staramy się świadczyć usługi na światowym poziomie i w bardzo przystępnej cenie.
Posiadamy nowoczesne holowniki, dzięki którym możemy zholować na parkin nie tylko samochody osobowe, ale również auta dostawcze, tiry i maszyny budowlane. Posiadamy profesjonalny warsztat mechaniczno – elektryczny, dlatego też możemy zaproponować swoim klientom naprawy powypadkowe na miejscu. Na czas naprawy do Państwa dyspozycji oddajemy parking TIR 24H.
Na rynku działamy od 2005 roku i przez ten długi okres czasu udało nam się zdobyć wielu zadowolonych klientów, którzy zawsze zachwalają nasze usługi i polecają je swoim znajomym. Dzięki naszej firmie szybko przekonają się Państwo, że profesjonalna pomoc drogowa w Łodzi wcale nie musi wiązać się z bardzo dużymi wydatkami. Zajrzyj na naszą stronę http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-lodz/, aby zapoznać się z pełną ofertą.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673