Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Popsuje Wam się auto na terenie województwa łódzkiego? Nasza firma bardzo chętnie Wam pomoże. Oferujemy Wam kompleksową obsługę w przypadku awarii Waszych aut na drodze. Możecie na nas liczyć o każdej porze. Chcemy Wam zapewnić bezpieczeństwo, dlatego działamy szybko i sprawnie. Nasze lawety są do Waszej dyspozycji.

Pomoc drogowa w Zgierzu

W trakcie podróży zepsuł Ci się samochód? Miałeś kolizję drogową i Twoje auto nie jest w stanie kontynuować podróży? Złapałeś gumę, a nie wiesz, jak samodzielnie wymienić oponę? A może po prostu skończyła Ci się benzyna i nie masz jak dostać się do najbliższej stacji benzynowej? W każdym z tych przypadków pomoże Ci nasza pomoc drogowa Zgierz. Swoje usługi świadczymy już od 2005 roku, dzięki czemu bardzo dobrze poznaliśmy oczekiwania i potrzeby naszych klientów.
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nieszczęście na drodze może zdarzyć się dosłownie w każdej chwili. A skoro tak, to i nasi klienci mogą na nas liczyć w każdej chwili. W bardzo krótkim czasie przyjedziemy we wskazane miejsce i rozwiążemy problem. Odholujemy samochód, pomożemy go uruchomić (jeśli tylko będzie to możliwe), wymienimy pękniętą oponę albo po prostu dostarczymy paliwa. Innymi słowy - oferujemy pomoc w każdej nieszczęśliwej sytuacji, która może zdarzyć się na drodze. I dlatego nasi klienci mają o nas tak pozytywne zdanie.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673