Katalog firm

Sowa

Zachęcamy do wizyty na stronie internetowej firmy Sowa. Na terenie województwa łódzkiego wykonujemy nowoczesne, a zarazem ekologiczne instalacje domowe. W naszej ofercie znajdują się między innymi instalacje ogrzewania, wodno-kanalizacyjne, klimatyzacja, wentylacja i wiele więcej. Świadczymy usługi zarówno dla firm, jak i klientów prywatnych.

Montaż wentylacji

Interesują Cię kompleksowe systemy ogrzewające, uszczelniające lub oczyszczające powietrze? Szukasz firmy oferującej montaż wentylacji mechanicznej? Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertą P.H.U. Sowa. Składają się na nią ekologiczne i łatwe w obsłudze rozwiązania w zakresie ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców z całego województwa łódzkiego.
Rekuperatory, odkurzacze centralne, piece czy pompy ciepła to tylko niewielka część propozycji. Firma zajmuje się też montażem instalacji wodno-kanalizacyjnych i klimatyzacji. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami urządzeń gwarantuje niezawodność wszystkich produktów i długi czas ich bezawaryjnego działania. Klienci mogą liczyć nie tylko na specjalistyczne doradztwo, ale także na profesjonalną obsługę serwisową.
Docieplenia metodą wdmuchiwania, kolektory słoneczne, tradycyjna lub mechaniczna wentylacja Łódź i okolice, więcej szczegółów na temat współpracy z firmą Sowa znajdziesz na stronie.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Sterowanie automatyką domową oraz monitorowanie swojego domu poprzez dostęp do internetu to nowoczesne rozwiązania, z których możesz korzystać na co dzień. Poznaj ofertę firmy Elektro Klima z Elbląga...