Katalog firm

Sowa

Zachęcamy do wizyty na stronie internetowej firmy Sowa. Na terenie województwa łódzkiego wykonujemy nowoczesne, a zarazem ekologiczne instalacje domowe. W naszej ofercie znajdują się między innymi instalacje ogrzewania, wodno-kanalizacyjne, klimatyzacja, wentylacja i wiele więcej. Świadczymy usługi zarówno dla firm, jak i klientów prywatnych.

Ocieplanie poddasza

Jesteśmy firmą, która oferuje kompleksową realizację instalacji grzewczych oraz wodno-kanalizacyjnych. W zakresie naszej działalności mieści się też montaż klimatyzacji, wentylacji, rekuperatorów, pomp ciepła, kolektorów słonecznych. Zajmujemy się również pracami serwisowymi.
Polecamy także ocieplanie poddasza Łódź. W przypadku docieplania wykorzystujemy nowoczesną metodę wdmuchiwania celulozy. Polega ona na stworzeniu specjalnej mieszanki granulowanej celulozy oraz wełny szklanej. Tworzy się ją za pomocą specjalnego agregatu, a następnie rurą rozprowadza w odpowiednich miejscach, aż do uzyskania wymaganej grubości. Wdmuchiwanie celulozy jest o wiele bardziej skuteczniejszą i przyjazną środowisku metodą niż używanie tradycyjnej waty szklanej.
A oprócz tego mieszanka z agregatu jest ognioodporna i odporna na grzyby domowe i pleśń. Dodatkowym atutem wdmuchiwania celulozy jest powstały przy tym efekt izolacji akustycznej. Na koniec warto wspomnieć, że Izolacji nie trzeba uzupełniać folią paroizolacyjną.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Sterowanie automatyką domową oraz monitorowanie swojego domu poprzez dostęp do internetu to nowoczesne rozwiązania, z których możesz korzystać na co dzień. Poznaj ofertę firmy Elektro Klima z Elbląga...