Katalog firm

Conect

Nasza firma Conect Spedycja & Transport oferuje usługi transportowe na terenie całej Europy. Specjalizujemy się w transporcie lekkim, np. przeprowadzki. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży transportowej, co gwarantuje Państwu najwyższą jakość usług. Zapewniamy konkurencyjne stawki. Zapraszamy do współpracy.

Spedycja

Conectspedycja.pl to strona internetowa umożliwiająca wynajęcie usługi transportu lekkiego. Zasięg wykonywanych zleceń jest szeroki. Możliwe jest zamówienie zarówno transportu krajowego jak i międzynarodowego.
Jeśli chodzi o zakres wykonywanych zleceń to conectspedycja. pl pozwala na wynajęcie lodówki, windy, plandeki lodówki oraz pojazdu posiadającego atest przewozowy ADR. Firma oferuje także swoją pomoc przy przeprowadzkach. Spedycja na busa jest podstawową usługą świadczoną przez serwis connectspedycja.pl. Usługa ta gwarantuje swoim klientom konkurencyjne stawki, dogodny system rozliczeniowy oraz szybkie płatności wszelkiego typu należności.
Wieloletnie doświadczenie firmy na rynku przedsiębiorstw transportowych Polski oraz wysoka specjalizacja w segmencie transportu lekkiego gwarantuje wysoką jakość usług oraz zadowolenie z wykonanych usług. Flota zadbanych i regularnie serwisowanych w autoryzowanych placówkach pojazdów stanowi gwarancję niezawodności i wysokiej jakości wykonania zleconej pracy.

Kontakt

Ulica: Towarowa 2/406

Kod: 10-417

Miejscowość: Olsztyn

http://conectspedycja.pl/

E-mail: rad@onet.eu

Tel.: 508-300-539


Podobne firmy

Alver Tour

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Alver Tour, która zawsze zabierze Was w drogę do Holandii, jak również z powrotem. Jeżeli planujecie wyjazd do tego kraju i szukacie najlepszego przewoźnika,...