Katalog firm

Karwikol

Szukasz ekipy, która solidnie posprząta po remoncie? A może zależy Ci na systematycznej obsłudze sprzątającej Twojego biura? Zgłoś się do nas! Firma Karwikol oferuje kompleksowe usługi sprzątające na terenie Gliwic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie.

Sprzątanie

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo wiele osób ma problem z posprzątaniem swojego mieszkania, dlatego też uruchomiliśmy naszą firmę sprzątającą, aby rozwiązać za Państwa ten kłopotliwy problem. Możemy pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze zachwalają nasze usługi i polecają je swoim znajomym i rodzinie. Profesjonalne sprzątanie Gliwice od a do z w rozsądnej cenie tylko u Nas.
Korzystamy wyłącznie z bardzo skutecznych i bezpiecznych środków chemicznych, dzięki czemu mogą być Państwo pewni że wasze mieszkanie błyszczeć będzie jak nowe. Zapraszamy do nawiązania współpracy przede wszystkim firmy budowlane, remontowe, wspólnoty mieszkaniowe oraz firmy deweloperskie. Jeżeli cenią sobie Państwo sumienność, dokładność i rzetelność, to jak najszybciej chwyćcie za słuchawkę telefonu i skontaktujcie się z nami. Na naszej stronie firmowej mogą Państwo sprawdzić nasze referencje i bardzo dokładnie zapoznać się z pełną ofertą świadczonych usług.

Kontakt

Ulica: Literatów 40

Kod: 44-113

Miejscowość: Gliwice

http://karwikol.pl/

E-mail: biuro@karwikol.pl

Tel.: 882-486-631