Katalog firm

Tarom

Zakład pogrzebowy Tarom to gwarancja fachowej pomocy przy organizacji ostatniej drogi zmarłych. Gwarantujemy profesjonalne wsparcie w zakresie wyboru akcesoriów pogrzebowych oraz załatwienia formalności. Rozumiejąc tragedię, która dotknęła naszych klientów, zapewniamy pełną pomoc, przejmując na siebie obowiązki, związane z pogrzebem.

Transport zmarłych

Sytuacja, w której ktoś bliski umiera za granicą, niesie za sobą nie tylko skrajnie negatywny ładunek emocjonalny. Formalności, których należy dopełnić w związku z sprowadzeniem zwłok do kraju, potrafią skutecznie zakłócić trudny okres żałoby i wpędzić w jeszcze większą rozpacz. Dlatego powstała strona internetowa tarom.pl, która umożliwia skorzystanie z usług domu pogrzebowego Tarom.
W jego ofercie znajduje się międzynarodowy transport zmarłych, co jest rzadkością wśród polskich przedsiębiorstw zajmujących się branżą pogrzebową. Specjalnie wyszkoleni ludzie zajmą się pozyskaniem odpowiednich pozwoleń i koncesji, a także wezmą na siebie obowiązek kontaktów z polskimi konsulatami i ambasadami w każdym kraju. Ponadto mogą oni zapewnić odpowiednią oprawę przy odbiorze zwłok, angażując w nią lokalne stowarzyszenia religijne.
Kompleksowe usługi świadczone przez specjalistów z Tarom.pl gwarantują odpowiednią dyskrecję i poszanowanie godności zmarłego, z równoczesnym zapewnieniem o całkowitej legalności podejmowanych działań.

Kontakt

Ulica: Semaforowa 1

Kod: 52-115

Miejscowość: Wrocław

http://www.tarom.pl/

E-mail: biuro@tarom.pl

Tel.: 603-604-649