Katalog firm

Tukan

Meble na zamówienie to pewność, że w Wasze ręce trafi produkt solidny i dobrej jakości. Jeżeli chcecie mieć takie meble w domu, to firma Tukan zaprasza do współpracy. Oferujemy Wam kuchnie, szafy, zabudowy, garderoby, które dopasujemy do Waszych potrzeb. Zachęcamy do spotkania z naszymi pracownikami.

Meble na wymiar

W obszarze Twojego zainteresowania znajdują się meble na zamówienie Lublin? Zapoznaj się z ofertą, którą ma Tukan! Tukan jest producentem mebli kuchennych i szaf z Lublina.
Warto też powiedzieć o posiadaniu własnej bazy maszynowej, która jest nieustannie udoskonalana. Naturalnie podczas pracy wykorzystywane są wyroby najwyższej jakości (można jeszcze dodać, że wyroby te pochodzą m.in. od cenionych polskich producentów).
Tukan to producent, którego celem jest sprostanie wszelkim oczekiwaniom klientów. W związku z tym dochodzi do powstawania mebli idealnie dopasowanych do wnętrz. Nie wolno też zapomnieć o niebanalnym wyglądzie.
Jeżeli chodzi o podejście do zleceń, wszyscy klienci traktowani są indywidualnie. Poza tym mowa o producencie z doświadczeniem. Doświadczeniem pozwalającym konstruować sprzęty, które cechuje trwałość i solidne wykonanie.
Co do cennika, musisz skontaktować się z nami i powiedzieć, czego potrzebujesz. Więcej informacje zostało udostępnionych na stronie internetowej Tukan.

Kontakt

Ulica: Bursaki 6

Kod: 20-150

Miejscowość: Lublin

http://www.mebletukan.pl/

E-mail: kontakt@mebletukan.pl

Tel.: 607-452-065


Podobne firmy

MS Meble

Nasza firma oferuje Wam do sprzedaży najlepsze jakościowo meble, które chętnie wyprodukujemy na Wasze indywidualne zamówienie. Oferujemy Wam wycenę gratis. Chętnie podejmiemy z Wami współpracę oraz za...

Meble Brzeziński

Skorzystaj z usług pracowni projektującej i tworzącej przepiękne meble. Wykonujemy zamówienia na wymiar dla naszych klientów. Zajmujemy się zarówno meblami kuchennymi, łazienkowymi jak i takimi do pok...