Katalog firm

Abaco

Biuro rachunkowe Abaco to sprawdzone i rzetelne usługi księgowe dla przedsiębiorstw. Gwarantujemy profesjonalne rozliczenia oraz ewidencjonowanie. Rozumiejąc specyfikę problemu, zapewniamy klientom terminowe prowadzenie spraw. Oferujemy konkurencyjne stawki, dzięki którym korzystanie z naszych usług stanie się dla firmy opłacalne.

Usługa księgowa

Każdy, kto chce odnieść sukces w biznesie, powinien korzystać z pomocy zaufanego doradcy, aby bez problemów rozliczać należności podatkowe w swojej firmie. Taką pomoc zapewnia nasze biuro oferujące profesjonalne usługi księgowe Łódź, to miasto w którym działamy już od wielu lat i przez ten czas obdarzyło nas swoim zaufaniem wielu zadowolonych klientów. Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie http://www.abacosc.pl/, a z pewnością skorzystasz z naszych usług.
Mamy dla nich kompleksową obsługę księgowo-rachunkową w bardzo szerokim zakresie, od doradztwa najkorzystniejszej formy opodatkowania, aż po prowadzenie całej dokumentacji podatkowej. Nasi wykwalifikowani pracownicy, doskonale przygotowani do wykonywania swoich obowiązków, sprawnie wypełnią księgi rachunkowe, rejestry VAT, a także pomogą we wszelkich sprawach kadrowych i płacowych w Państwa firmie.
W razie potrzeby możemy także reprezentować naszych klientów przed urzędami czy innymi instytucjami. Już wiele osób zdecydowało się na najlepsze w mieście usługi księgowe to nie jedyny rejon naszego działania, pomagamy przedsiębiorcom praktycznie z całego kraju.

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: 607-128-538


Podobne firmy

Katan

Biuro rachunkowe Katan jest przedsiębiorstwem oferującym pełną obsługę prawną. Firma działa w okolicach Warszawy w takich miejscowościach jak Pruszków, Milanówek czy Grodzisk Mazowiecki. Wieloletnie d...

Taxform

Biuro rachunkowe Taxform to księgowi na szóstkę, którzy bardzo chętnie zajmą się prowadzeniem Waszych ksiąg rachunkowych. Zajmujemy się obsługą kadrowo - płacową, obsługiwaniem pełnej księgowości, aud...