Katalog firm

Abaco

Biuro rachunkowe Abaco to sprawdzone i rzetelne usługi księgowe dla przedsiębiorstw. Gwarantujemy profesjonalne rozliczenia oraz ewidencjonowanie. Rozumiejąc specyfikę problemu, zapewniamy klientom terminowe prowadzenie spraw. Oferujemy konkurencyjne stawki, dzięki którym korzystanie z naszych usług stanie się dla firmy opłacalne.

Usługa księgowa

Każdy, kto chce odnieść sukces w biznesie, powinien korzystać z pomocy zaufanego doradcy, aby bez problemów rozliczać należności podatkowe w swojej firmie. Taką pomoc zapewnia nasze biuro oferujące profesjonalne usługi księgowe Łódź, to miasto w którym działamy już od wielu lat i przez ten czas obdarzyło nas swoim zaufaniem wielu zadowolonych klientów. Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie http://www.abacosc.pl/, a z pewnością skorzystasz z naszych usług.
Mamy dla nich kompleksową obsługę księgowo-rachunkową w bardzo szerokim zakresie, od doradztwa najkorzystniejszej formy opodatkowania, aż po prowadzenie całej dokumentacji podatkowej. Nasi wykwalifikowani pracownicy, doskonale przygotowani do wykonywania swoich obowiązków, sprawnie wypełnią księgi rachunkowe, rejestry VAT, a także pomogą we wszelkich sprawach kadrowych i płacowych w Państwa firmie.
W razie potrzeby możemy także reprezentować naszych klientów przed urzędami czy innymi instytucjami. Już wiele osób zdecydowało się na najlepsze w mieście usługi księgowe to nie jedyny rejon naszego działania, pomagamy przedsiębiorcom praktycznie z całego kraju.

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: 607-128-538


Podobne firmy

iUbezpieczenia

Skoro stoisz przed nie lada ważnym wyzwaniem, a więc wyborem odpowiedniego pod każdym kątem ubezpieczenia, to może pora pierwszy raz skorzystać z usług fachowców. Firma iUbezpieczenia.net to rozeznani...

Maxima Fides

Oczywiście większość z nas nie ma wystarczającej oraz aktualnej wiedzy na temat rynku ubezpieczeniowego, dlatego biuro brokerów ubezpieczeniowych Maxima Fides chce nam pomóc w znalezieniu najbardziej...