Katalog firm

Kategorie


WF Adwokaci

WF Adwokaci świadczy usługi na rzecz osób indywidualnych, podmiotów gospodarczych, instytucji publicznych. Świadczymy usługi na wysokim poziomie w bardzo atrakcyjnej cenie, która uzależniona jest od sprawy z jaką mamy mieć do czynienia. Zawsze dbamy o dobro naszych klientów, dlatego zapraszamy na wizytę.

Sprawy spadkowe

Prowadzona przez nas kancelaria adwokacka od wielu lat pomaga ludziom w dopełnieniu wszelkich formalności związanych ze spadkiem. W trudnym okresie związanym ze śmiercią bliskiej osoby z przyjemnością pomożemy Państwu we wszystkich sprawach, które są niezbędne do załatwienia.
Spadek to często przejęcie dóbr materialnych przez więcej niż jednego spadkobiercę. Specjalizujemy się w podziałach tak, aby żadna ze stron nie była pokrzywdzona. Spadek to też czasami mniej przyjemna kwestia. Zdarza się, że zmarły pozostawia po sobie długi, które wierzyciele chcieliby w jakiś sposób odzyskać. Obowiązek spłaty zadłużenia spada wtedy na spadkobierców. Jeśli nie wiedzą Państwo od czego zacząć, by pozbyć się tego nieprzyjemnego obowiązku, zapraszamy do kontaktu. Poradzimy, jak odrzucić adwokat spadek Łódź, pomożemy skompletować wszelkie niezbędne dokumenty.
Nasza kancelaria to przede wszystkim ludzie znający życie, dlatego z przyjemnością, a zarazem z pełnym profesjonalizmem pomagamy innym w sytuacjach, w których sami nie wiedzą, jak sobie poradzić.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 24

Kod: 90-419

Miejscowość: Łódź

https://wf-adwokaci.pl/

E-mail: sekretariat@wf-adwokaci.pl

Tel.: 422394610


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Adwokat Andrzej Śmigielski zaprasza do swojej kancelarii osoby, które potrzebują jednorazowej pomocy prawnej, jak również takie, które chcą nawiązać dłuższą współpracę. Warto mi zaufać, ponieważ dosko...