Katalog firm

Woodstock

Oferujemy wysokiej klasy maszyny do obróbki drewna, takie jak np. strugarki, czy rozrzynarki. Jeżeli poszukują Państwo wydajnych maszyn w bardzo przystępnej cenie, to koniecznie odwiedźcie naszą stronę internetową www.woodmizer.olsztyn.pl. Nasz sprzęt będzie wam sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania.

Wielopiły tarczowe

Woodstock to firma, która handluje profesjonalnymi urządzeniami służącymi do obróbki drewna, a także wykonuje usługi serwisowe. W swojej ofercie mamy urządzenia wysokiej klasy, które dobrze serwisowane, będą służyć Twojej firmie przez wiele lat. Funkcjonujemy na rynku już ponad dwadzieścia pięć lat, mamy dużą wiedzę oraz doświadczenie. Wielopiła, to urządzenie, które wyposażone jest w kilka pił, dzięki czemu obróbka materiału jest szybka, lecz jednocześnie bezpieczna dla pracownika.
Jest to urządzenie zaawansowane technologicznie, w którym masz możliwość elektronicznego ustawienia parametrów oraz wykonywania niezwykle dokładnych cieć. Wykonujemy także usługi związane z obróbką drewna oraz wynajmujemy urządzenia do tego służące. Fachowcy pracujący w naszej firmie udzielą Ci gruntownych informacji i pomogą dobrać maszyny, które spełnią Twoje oczekiwania.
Nasz sklep posiada części i maszyny w atrakcyjnych cenach i szerokiej ofercie. Rozpocznij współpracę z profesjonalistami i sam bądź profesjonalistą.

Kontakt

Ulica: Głogowa 1

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

http://www.woodmizer.olsztyn.pl/

E-mail: serwis@woodmizer.olsztyn.pl

Tel.: 89 527-32-25


Podobne firmy

FHU Dawidiuk

Pewnie, że wybranie odpowiedniego drewna kominkowego albo wierzby dachowej może być nie lada problemem, zwłaszcza jeżeli nie posiadamy jakiegokolwiek w tym aspekcie doświadczenia. Dlatego PHU Dawidiuk...