Katalog firm

Domena S.C.

Oferujemy Wam wynajem biur w najlepszych lokalizacjach w Łodzi. Nasza firma chce Wam przekazać biura, które przygotowujemy dla Was "pod klucz". Wszystko zostanie w nich przygotowane tak jak Wy sobie tego życzycie. Nasi budowlańcy przygotują podział pomieszczeń według Waszego życzenia. Robimy wszystko tak abyście to Wy byli zadowoleni.

Wynajem biura

Dla firm poszukujących wysokiej klasy powierzchni biurowej kompleks Targowa 35 jest atrakcyjny z kilku względów. Jest on zlokalizowany w samym centrum Łodzi, w dawnych budynkach fabrycznych, które zostały przystosowane do potrzeb firm oczekujących wysokiego standardu powierzchni biurowej.
Targowa 35 to kompleks biur wykonany w standardzie B+, co oznacza, że wyposażony jest w niezbędne instalacje, w tym wodną, kanalizacyjną, elektryczną, oświetleniową, klimatyzacyjną, wentylacyjną, przeciwpożarową, centralnego ogrzewania oraz internetową. Wykończenie biur, łącznie z podziałem na pomieszczenia, wykonywane jest w porozumieniu z najemcą. Pomieszczenia socjalne są wyposażone w biały montaż oraz płytki ceramiczne.
Biura posiadają wykładzinę antystatyczną oraz sufity podwieszane. W połączeniu z atrakcyjnymi wielkościami czynszu sprawia to, że jest to jedna z najatrakcyjniejszych lokalizacji dla firm, które interesuje wynajem biura Łódź. Kompleks biur Targowa 35 jest zarządzany przez spółkę DOMENA S.C..

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019


Podobne firmy

Centrum Nieruchomości

Jeśli zależy Państwu na szybkiej sprzedaży działki lub mieszkania w Łodzi, zapraszamy do współpracy z naszym biurem nieruchomości. Od wielu lat skutecznie pomagamy klientom dokonywać bezpiecznych tran...