Katalog firm

Zeus

Świadczymy kompleksowe usługi związane z organizacją uroczystości pogrzebowej. Zajmujemy się transportem oraz przygotowaniem osoby zmarłej do pochówku, zapewniamy oprawę kwiatową i muzyczną ceremonii pogrzebowej. Zeus zajmuje się również załatwieniem wszelkich spraw urzędowych a zasiłek pogrzebowy wypłaca w 15 minut.

Organizacja pogrzebu

Przedsiębiorstwo pogrzebowe ZEUS zajmuje się profesjonalną organizacją uroczystości pogrzebowych każdej wiary. Zakłady pogrzebowe Katowice zlokalizowane są w dwóch punktach. Doświadczeni pracownicy gwarantują bezpłatny transport zwłok o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy jeden telefon, a obsługa znajdzie się u Państw tak szybko, jak to tylko możliwe.
Każdy pochówek przebiega w uroczystej i godnej atmosferze. Zlecając organizację pochówku firmie zewnętrznej unikniemy wielu czasochłonnych i męczących formalności. Wszystko zostanie zrealizowane, tak jakbyśmy tego chcieli. Zostaną załatwione za Państwa wszelkie formalności urzędowe. Istnieje również możliwość dostarczenia kwiatów i wiązanek pogrzebowych, a także krzyży i tabliczek.
Ponadto w skład świadczonych usług wchodzi przygotowanie zmarłego do pochówku, kremacja zwłok, ekshumacja zwłok, przygotowanie oprawy muzycznej, obsługa i transport żałobników, a także wiele więcej. Istnieje również opcja udokumentowania uroczystości na fotografiach.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502-759-971


Podobne firmy

A-AAron

AAron to zakład pogrzebowy, który zajmuje się kompleksową obsługą pogrzebów. Świadczy także usługi transportowe krajowe i międzynarodowe. Ponadto, oferuje kremacje ciał i ekshumacje zwłok oraz szczątk...