Katalog firm

Zeus

Świadczymy kompleksowe usługi związane z organizacją uroczystości pogrzebowej. Zajmujemy się transportem oraz przygotowaniem osoby zmarłej do pochówku, zapewniamy oprawę kwiatową i muzyczną ceremonii pogrzebowej. Zeus zajmuje się również załatwieniem wszelkich spraw urzędowych a zasiłek pogrzebowy wypłaca w 15 minut.

Trumny

AARON&ZEUS to wysokiej jakości usługi związane z kompleksową organizacją pogrzebów każdej wiary. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, tak aby zaplanowana uroczystość była elegancka i wyjątkowa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres usług. Jesteśmy nie tylko terminowi, ale również odpowiedzialni.
Pracujemy całodobowo, więc służymy wsparciem o każdej porze dnia i nocy. Wykonujemy bezpłatny transport zwłok. W ramach naszych usług organizujemy oprawę muzyczną, dostarczamy wiązanki i wieńce pogrzebowe, przygotowujemy zmarłego do pochówki (ubranie, kosmetyka, zabezpieczenia), przeprowadzamy kremację zwłok, a także wiele więcej. Proponujemy również fachową obsługę żałobników, a także ich komfortowy transport mini-busem.
Nasze krzyże, tablice, urny i trumny Katowice wyróżniają się starannym wykonaniem. Do ich produkcji stosuje się wyłącznie solidne i wysokojakościowe materiały, dzięki czemu prezentują się efektownie i wzniośle. Zapewniamy nie tylko szeroki wybór, ale również korzystne ceny.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502-759-971


Podobne firmy

A-AAron

AAron to zakład pogrzebowy, który zajmuje się kompleksową obsługą pogrzebów. Świadczy także usługi transportowe krajowe i międzynarodowe. Ponadto, oferuje kremacje ciał i ekshumacje zwłok oraz szczątk...