Katalog firm

WF Adwokaci

WF Adwokaci świadczy usługi na rzecz osób indywidualnych, podmiotów gospodarczych, instytucji publicznych. Świadczymy usługi na wysokim poziomie w bardzo atrakcyjnej cenie, która uzależniona jest od sprawy z jaką mamy mieć do czynienia. Zawsze dbamy o dobro naszych klientów, dlatego zapraszamy na wizytę.

Prawo nieruchomościowe

Prawo dotyczące adwokat nieruchomości Łódź często bywa skomplikowane. Nasza kancelaria oferuje wzory umów oraz konsultacje przedstawionych, istniejących umów, tak aby żaden zapis nie budził wątpliwości naszych Klientów. Pomagamy również w zawieraniu umów z wykonawcami przy budowie domu. Sytuacji, gdzie potrzebny jest prawnik znający prawo budowlane, może być wiele.
Przykładowo: podwykonawca celowo opóźnia prace lub żąda dodatkowego wynagrodzenia, specjalista deklaruje posiadanie odpowiednich uprawnień, których nie posiada. We wszystkich takich sytuacjach możesz domagać się odszkodowania, obniżenia ceny lub rekompensaty. Jako kancelaria zajmujemy się prawem budowlanym i pokrewnymi jego działami np. prawem administracyjnym i cywilnym.
Nasza kancelaria prowadzi także obsługę prawną dużych inwestorów i wykonawców w procesie budowlanym. Konsultujemy napotkane trudności i negocjujemy zmiany warunków umów. Reprezentujemy wykonawców i inwestorów w sprawach dotyczących wypłat wynagrodzenia, kar umownych czy wydanych decyzji oraz pozwoleń administracyjnych.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 24

Kod: 90-419

Miejscowość: Łódź

https://wf-adwokaci.pl/

E-mail: sekretariat@wf-adwokaci.pl

Tel.: 422394610


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Adwokat Andrzej Śmigielski zaprasza do swojej kancelarii osoby, które potrzebują jednorazowej pomocy prawnej, jak również takie, które chcą nawiązać dłuższą współpracę. Warto mi zaufać, ponieważ dosko...