Katalog firm

Kategorie


AMS Car Design

Zapraszamy do jednej z najlepszych firm w Polsce, która zajmuje się przyciemnianiem szyb. Zajmujemy się szybami w każdym modelu auta. W swojej ofercie posiadamy największy wybór folii samochodowych na okna, które proponujemy Wam w bardzo przystępnych cenach. Warto zaufać naszej firmie i bogatemu doświadczeniu.

Wymiana szyb

Firma AMS Car Design świadczy usługi z zakresu montażu i przyciemniania szyb samochodowych. Wieloletnie doświadczenia sprawia, że należy do liderów w tej branży. Z jej usług korzystają salony samochodowe na terenie całej Łodzi. Oferta firmy jest kierowana zarówno do tego rodzaju dużych klientów biznesowych, jak i do osób prywatnych. Wszyscy mogą liczyć na fachowe doradztwo i indywidualne podejście do ich zlecenia. Firma posiada atest z isc.
Dzięki temu przednie boczne auto szyby mogą być przyciemniane nawet o 30%. Wszystkie wykorzystywane materiały pochodzą od renomowanych producentów i charakteryzują się wysoką jakością. Do dyspozycji klientów jest ponad 100 różnych kolorów i odcieni folii. Oferowane przez nią szyby są wypiekane piecowo, co zapewnia ich trwałość, a jednocześnie jest stosunkowo rzadko spotykane w branży.
Na sprzedawane produkty firma udziela gwarancji. Najlepszym dowodem na wysoki poziom usług świadczonych przez AMS Car Desing jest szerokie grono jej zadowolonych klientów. Sprawdź naszą ofertę na stronie http://www.przyciemniamy.com.pl/auto_szyby_lodz.php.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423