Katalog firm

Kategorie


Instytut Terapii ITPB

Nie rezygnuj z leczenia swoich poważnych dolegliwości jak nerwica, autyzm czy depresja, niech Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej z Wrocławia, pomoże ci w najbardziej skuteczny co do tego sposób. Oczywiście już niejednokrotnie okazało się, iż psychoterapeuta jest kimś kogo nie tylko potrzebujemy lecz fachowcem jaki może nam najzwyczajniej w świecie pomóc.

Psychoterapia młodzieży

Psychoterapia to proces, który pozwala poradzić sobie z wieloma problemami osobistymi. Dlatego też na pewno nie należy się wstydzić jeżeli kogokolwiek kusi aby rozpocząć terapię z profesjonalistą. Ten typ leczenia może okazać się niezwykle pomocny dla osób w każdym wieku. Włączyć w to zatem należy także młodzież.
Jeżeli kogokolwiek interesuje psychoterapia młodzieży we Wrocławiu to z całą pewnością powinno go także zainteresować to, co w swojej ofercie ma Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej na swojej stronie http://itpb.pl/. Ten wrocławski ośrodek specjalizuje się w sesjach psychoterapii dla osób w różnym wieku. Doskonale wykształcona kadra pracowników zapewnia, że każda osoba która zgłosi się do Instytutu ma dostęp do profesjonalnej pomocy psychologicznej.
Psychoterapia młodzieży w Instytucie prowadzą osoby, które mają duże doświadczenie w pracy z osobami młodymi. Dobrze znają realia życia osób młodych i są w stanie znaleźć sposób aby nawiązać nić komunikacji. Jest to zatem opcja, nad którą na pewno warto się głębiej zastanowić.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik to kobieta, która od wielu lat zajmuje się psychologią i psychoterapią. Jej sympatia do ludzi, duże doświadczenie, a także spore podstawy naukowe (profesjonalne studium, szkolenia i inne)...