Katalog firm

Kategorie


Baas Panel

W naszym asortymencie znajdziecie najlepsze jakościowo płyty warstwowe, które są bardzo odporne i trwałe. Dzięki nam Wasza obudowa będzie pewnie stała. Oferujemy Wam zakup płyt warstwowych: z rdzeniem styropianowym, z rdzeniem poliuretanowym, z rdzeniem z wełny mineralnej, drzwi chłodnicze. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Drzwi do chłodni

Przedsiębiorstwo Baas - Panel działa w branży budownictwa przemysłowego oraz chłodnictwa. Do naczelnych produktów firmy zalicza się płyty warstwowe oraz drzwi chłodnicze. Wśród gatunków płyt jakie posiada w swoim arsenale Baas - Panel należy wymienić płyty z rdzeniem styropianowym (wykorzystywane jako elementy lekkiej obudowy ścian i dachów wszelkiego rodzaju obiektów handlowych, magazynowych bądź też produkcyjnych oraz chłodni i mroźni), płyty z rdzeniem poliuretanowym (bardzo często stosowane jako elementy lekkiej obudowy ścian i dachów budynków o bardzo różnym przeznaczeniu, od hal przemysłowych i magazynowych, poprzez obiekty inwentarskie, do chłodni i mroźni) oraz płyty z rdzeniem z wełny mineralnej.
Innym artykułem oferowanym przez Baas - Panel są tak zwane złącza budowlane - a więc obróbki blacharskie służące jako elementy wykończeniowe w obiektach wykonywanych z płyt warstwowych. Owe obróbki mogą posiadać rozmaite kształty i kolory, co znakomicie poprawia wygląd estetyczny budynku w którym są zamontowane.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03