Katalog firm

Durban

Jeżeli jesteś właścicielem sprzętu budowlanego, który potrzebuje do serwisowania najlepszych specjalistów i wysokiej jakości części to dobrze trafiłeś. Firma Durban zapewnia usługi związane z serwisem maszyn budowlanych, a dzięki doświadczeniu naszej kadry będziesz pewny, że trafiłeś tam, gdzie Ci pomogą.

Naprawa maszyn budowlanych

Budowlane, drogowe i rolnicze - takie właśnie maszyny serwisuje i poddaje kompleksowej naprawie firma Durban. Dzięki nowoczesnym narzędziom w rękach doświadczonych mechaników możliwy jest remont maszyn znanych marek, w tym naprawa maszyn budowlanych - specjalnych ładowarek teleskopowych.
Co ciekawe, odbywa się to nie tylko na miejscu, w dobrze przygotowanym warsztacie, ale również działa tzw. mobilny serwis (dojazd do klienta). Durban świadczy swoje usługi od 2007 roku. Wśród nich jest także skomplikowana hydraulika siłowa. Wspomniany producent Manitou jest jednym z najlepszych na rynku rolniczym, ale nawet jego urządzenia w wyniku długiej eksploatacji, mogą ulec awarii. Firma Durban może na szczęście szybko wymienić zużyte elementy na nowe i bardzo solidne.
Dzięki czemu maszyna wróci do swojej wcześniejszej funkcjonalności. To nie wszystko. Specjaliści zajmą się też okresowym przeglądem urządzeń Manitou w nowoczesnym warsztacie. Tam sprawdzą, w jakim stanie są poszczególne podzespoły. Nie ma więc mowy, że jakaś niespodziewana awaria wyłączy maszynę z pracy.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. zapewnia mobilny serwis TIRów, ciężarówek i naczep. Działalność firmy obejmuje większość terenów Europy Zachodniej, w tym trasy położone w Niemczech, Belgii, Holandii oraz...