Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. zapewnia mobilny serwis TIRów, ciężarówek i naczep. Działalność firmy obejmuje większość terenów Europy Zachodniej, w tym trasy położone w Niemczech, Belgii, Holandii oraz Francji. Szybka odpowiedź na każde zgłoszenie gwarantuje, że klienci tego serwisu zawsze mogą liczyć na pomoc jakiej potrzebują.

Warsztat samochodów ciężarowych

Warsztat samochodów ciężarowych jest miejscem, które niekiedy trudno znaleźć. Większość warsztatów jest przystosowanych do obsługi samochodów osobowych. Dlatego też gdy dochodzi do awarii ciężarówki, wielu kierowców doświadcza problemy podczas organizowania niezbędnej pomocy. Dowiedz się więcej na stronie https://www.naprawatir24.pl/truck-service-niemcy.
Z myślą o właśnie kierowcach w takich sytuacjach, swoją działalność rozpoczął serwis firmy J&W Glob Service. Firma ta skupia swoją działalność na wszystkich ważnych trasach, które przebiegają przez Europę Zachodnią. W przypadku wystąpienia jakiegokolwiek problemu z samochodem ciężarowym, jedyne co musi zrobić kierowca to wysłać swoje zgłoszenie. Będzie one odebrane bez względu na porę dnia i nocy.
J&W Glob Service działa bowiem całodobowo i zawsze jest gotowe przyjechać po zepsutą ciężarówkę i odholować ją prosto do warsztatu, w którym przejdzie ona profesjonalną diagnostykę i naprawę. Cała usługa jest wyceniona bardzo rozsądnie. Sprawia to, że J&W Glob Service jest powszechnie uznawane za najlepszy serwis dla samochodów ciężarowych w Europie.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Durban

Jeżeli jesteś właścicielem sprzętu budowlanego, który potrzebuje do serwisowania najlepszych specjalistów i wysokiej jakości części to dobrze trafiłeś. Firma Durban zapewnia usługi związane z serwisem...

Nagaz24

Czy szukasz niezawodnych i komponentów LPG do swojego pojazdu? Witaj w Nagaz24.pl – Twoim zaufanym źródle części do instalacji gazowej LPG, które zapewnią nieprzerwaną pracę i maksymalną wydajność Two...