Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. zapewnia mobilny serwis TIRów, ciężarówek i naczep. Działalność firmy obejmuje większość terenów Europy Zachodniej, w tym trasy położone w Niemczech, Belgii, Holandii oraz Francji. Szybka odpowiedź na każde zgłoszenie gwarantuje, że klienci tego serwisu zawsze mogą liczyć na pomoc jakiej potrzebują.

Serwis scania Niemcy

Posiadasz flotę ciężarówek marki Scania i Twoje ciężarówki często jeżdżą po Niemczech? W takim razie zadbaj o to, żeby Twój towar zawsze dojechał na czas. Oferujemy Tobie profesjonalny mobilny serwis scania Niemcy, z którego możesz skorzystać w każdym momencie.
W naszej firmie pracują doświadczeni mechanicy, którzy doskonale znają się na ciężarówkach marki Scania. Dysponujemy mobilnymi samochodami serwisowi, które są ulokowane w takich miejscach po stronie Niemieckiej, żeby szybko dotrzeć do klienta. Posiadamy również nowoczesny sprzęt diagnostyczny i naszą zaletą jest to, że nigdy nie zostawiamy naszych klientów bez pomocy. Jesteśmy w stanie pomóc w każdej sytuacji.
Jeśli chcesz zapewnić bezpieczeństwo swojej flocie, to rozpocznij z nami już teraz stałą współpracę. W ten sposób będziesz mieć pewność, że zawsze będziemy czuwać nad Twoimi ciężarówkami i w razie potrzeby szybko przyjedziemy, żeby coś naprawić. Zadbamy o Twoje ciężarówki oraz o Twój interes. Dzięki nam nie będziesz musiał się o nic martwić.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Nagaz24

Czy szukasz niezawodnych i komponentów LPG do swojego pojazdu? Witaj w Nagaz24.pl – Twoim zaufanym źródle części do instalacji gazowej LPG, które zapewnią nieprzerwaną pracę i maksymalną wydajność Two...

Durban

Jeżeli jesteś właścicielem sprzętu budowlanego, który potrzebuje do serwisowania najlepszych specjalistów i wysokiej jakości części to dobrze trafiłeś. Firma Durban zapewnia usługi związane z serwisem...