Katalog firm

Kategorie


StarkLAB

Firma StarkLAB specjalizuje się w druku fleksograficznym i cyfrowym. W swojej ofercie ma druk etykiet na produkty, usługi copakingu, projektowanie graficzne etykiet oraz etykiety termokurczliwe Shrink Sleeve, które wykonywane są dzięki nowoczesnej technologii i gwarantują najwyższą jakość produktów.

Wydruk etykiet sleeve

Druk na etykietach na opakowaniach powinien być wyraźny, a kolory żywe. Dzięki temu taka etykieta zawsze zwróci uwagę klienta i zachęci go do zakupu danego produktu. Projekt oraz wydruk etykiet Sleeve i innych rodzajów etykiet na opakowania to zadanie firmy StarkLAB.
Jest to firma pochodząca z Łodzi, która oferuje swoim klientom bardzo szeroki zakres świadczonych usług. Na potrzeby każdego klienta zaprojektuje odpowiednią etykietę na dany produkt. Następnie zajmie się wydrukiem tych etykiet oraz ich nałożeniem na opakowania. Dodatkowo StarkLAB zajmuje się także copackingiem. Jak zatem widać jest to firma, która zapewnia wykonanie wielu usług.
Korzystanie z pomocy StarkLAB to świetny sposób na to, aby oszczędzić dużo kosztów z jakimi związana byłaby współpraca z paroma wykonawcami zamiast jedną firmą. Klienci chwalą tę firmę za to, że zawsze dotrzymuje terminów i stara się zapewnić szybką realizację każdego zlecenia. Firma StarkLAB jest zatem godna bliższej uwagi każdego producenta, który działa na rynku polskim.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799