Katalog firm

StarkLAB

Firma StarkLAB specjalizuje się w druku fleksograficznym i cyfrowym. W swojej ofercie ma druk etykiet na produkty, usługi copakingu, projektowanie graficzne etykiet oraz etykiety termokurczliwe Shrink Sleeve, które wykonywane są dzięki nowoczesnej technologii i gwarantują najwyższą jakość produktów.

Etykiety sleeve

Każdy produkt w sklepie musi być odpowiednio opisany i oznaczony. Zazwyczaj wykorzystywane są do tego różnego rodzaju etykiety, które są projektowane i produkowane przez wybrane firmy polskie. Jedną z tych, która oferuje swoim klientom największy wybór, na pewno jest StarkLAB. Sprawdź na naszej stronie http://starklab.pl/pl/.
StarkLAB specjalizuje się w druku cyfrowym oraz druku fleksograficznym. W ten oto sposób tworzy różnego rodzaju etykiety. Wśród tych, które cieszą się największym zainteresowaniem klientów, na pewno są etykiety Sleeve. Dzięki nowoczesnym maszynom, które tworzą wyposażenie firmy StarkLAB, etykiety Sleeve są wysokiej jakości i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Oprócz tego firma proponuje swoim klientom pomoc w przygotowaniu projektu graficznego.
W ofercie StarkLAB są także etykiety samoprzylepne, etykiety pull off, saszetki, plomby i wiele innych. Firma wciąż inwestuje w swój rozwój i dzięki temu zyskuje świetną opinię i ogromne uznanie w swojej branży. To doskonały wybór dla każdego, kto szuka dobrego producenta etykiet.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799