Katalog firm

Kategorie


Petmar

Petmar to najlepsi specjaliści, którzy bardzo chętnie zajmą się wykonaniem dachów dla swoich klientów. Na rynku działamy od 1999 roku oferując swoim klientom najwyższą jakość obsługi w atrakcyjnie niskich cenach. Zawsze dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów, dzięki czemu są oni z nas jeszcze bardziej zadowoleni.

Orynnowanie

Firma PETMAR to znana i renomowana marka, która zajmuje się dystrybucją oraz wykonywaniem różnego rodzaju systemów dachowych. Firma posiada siedzibę w Lublinie i podejmuje się realizacji zleceń głównie w tym mieście i jego okolicach. Usługi oferowane przez firmę są w pełni kompleksowe oraz wykonywane są na najwyższym poziomie jakościowym.
Firma zatrudnia wyłącznie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają zarówno niezbędną wiedzę, jak i odpowiednie doświadczenie w realizacji tego rodzaju zleceń. Firma PETMAR oferuje wyłącznie produkty wysokiej jakości, wśród których można wymienić między innymi blachodachówki, papy, gonty dachowe, rynny, a także okna dachowe oraz systemy ociepleń.
Wszystkie realizowane przez firmę zlecenia wykonywane są na najwyższym poziomie jakościowym, między innymi dzięki wykorzystywaniu produktów znanych i renomowanych producentów. W firmie zawsze można uzyskać fachowe doradztwo dotyczące kupowanych produktów oraz realizowanych zleceń, które odbywa się na każdym etapie. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą rynien do wykończenia dachu, które prezentujemy na stronie http://www.petmardachy.pl/1004/orynnowanie.

Kontakt

Ulica: Al. Kraśnicka 158 A

Kod: 21-030

Miejscowość: Lublin

http://www.petmardachy.pl/

E-mail: petmar@op.pl

Tel.: 504168332


Podobne firmy

Ekspres-Dach

Potrzebna ci firma dekarska, która najzwyczajniej w świecie zna się na budowie lub remontach dachów? Poznaj więc Ekspres Dach jaka posiada nie tylko ogromne doświadczenie, lecz już niejeden razu udowo...