Katalog firm

Kategorie


Durban

Jeżeli jesteś właścicielem sprzętu budowlanego, który potrzebuje do serwisowania najlepszych specjalistów i wysokiej jakości części to dobrze trafiłeś. Firma Durban zapewnia usługi związane z serwisem maszyn budowlanych, a dzięki doświadczeniu naszej kadry będziesz pewny, że trafiłeś tam, gdzie Ci pomogą.

Serwis maszyn budowlanych

Maszyny budowlane i ich zakup wiąże się z bardzo dużymi kosztami dla każdego przedsiębiorcy, który decyduje się na taki krok. Zatem jeżeli dochodzi do nagłej awarii takiej maszyny, zawsze konieczne jest znalezienie odpowiedniego serwisu.
Gdy kogoś interesuje serwis maszyn budowlanych, to na pewno może spać spokojnie. Są to bowiem maszyny, których naprawą i remontem z całą pewnością zajmie się firma Durban. Jest to polska firma, istniejąca już od 2007 roku. Można zatem założyć, że posiada całkiem dużo doświadczenia w swojej branży. Branżą to jest wszystko co związane z maszynami budowlanymi, zarówno sprzedażą części do nich, jak i ich naprawą, remontami i ogólną odnową.
Durban to jeden z nielicznych serwisów maszyn Manitou w Polsce, zatem jego oferta dodatkowo wyróżnia się na tle konkurencji. Co więcej, w firmie tej każdy klient może liczyć na to, że wszystkie świadczone usługi będą bardzo rozsądnie wycenione, a obsługa przyjemna i pomocna. Durban to zatem najlepszy serwis maszyn Manitou jaki można znaleźć w Polsce.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. zapewnia mobilny serwis TIRów, ciężarówek i naczep. Działalność firmy obejmuje większość terenów Europy Zachodniej, w tym trasy położone w Niemczech, Belgii, Holandii oraz...