Katalog firm

Durban

Jeżeli jesteś właścicielem sprzętu budowlanego, który potrzebuje do serwisowania najlepszych specjalistów i wysokiej jakości części to dobrze trafiłeś. Firma Durban zapewnia usługi związane z serwisem maszyn budowlanych, a dzięki doświadczeniu naszej kadry będziesz pewny, że trafiłeś tam, gdzie Ci pomogą.

Części JCB

W 2007 roku powstała nasza firma, która do dnia dzisiejszego świadczy usługi związane z naprawami maszyn budowlanych i drogowych. Przez lata rozwijamy swoją działalność i dzięki temu dzisiaj możemy zaoferować swoim klientom znacznie więcej niż w przeszłości. Dostosowujemy się do współczesnych czasów i oferujemy takie rozwiązania, które są aktualnie poszukiwane na rynku.
Jeżeli posiadasz jakąkolwiek maszynę budowlaną bądź drogową, to powinieneś bliżej przyjrzeć się w naszej ofercie. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i spraw, że Twoja maszyna zawsze będzie miała zapewniona profesjonalny serwis.
W naszej ofercie znajdziesz części JCB oraz części do innych maszyn budowlanych. Sprzedajemy jedynie oryginalne części, które na pewno będą kompatybilne z Twoją maszyną. Zachęcamy już teraz do sprawdzenia naszej oferty. Przekonaj się sam dlaczego wszelkie zamienne części warto zamawiać właśnie u nas. Jeżeli potrzebujesz porady, to skontaktuj się z nami, a z całą pewnością Tobie pomożemy.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. zapewnia mobilny serwis TIRów, ciężarówek i naczep. Działalność firmy obejmuje większość terenów Europy Zachodniej, w tym trasy położone w Niemczech, Belgii, Holandii oraz...

Nagaz24

Czy szukasz niezawodnych i komponentów LPG do swojego pojazdu? Witaj w Nagaz24.pl – Twoim zaufanym źródle części do instalacji gazowej LPG, które zapewnią nieprzerwaną pracę i maksymalną wydajność Two...