Katalog firm

Durban

Jeżeli jesteś właścicielem sprzętu budowlanego, który potrzebuje do serwisowania najlepszych specjalistów i wysokiej jakości części to dobrze trafiłeś. Firma Durban zapewnia usługi związane z serwisem maszyn budowlanych, a dzięki doświadczeniu naszej kadry będziesz pewny, że trafiłeś tam, gdzie Ci pomogą.

Części Case

Nasza firma zajmuje się od lat naprawą oraz serwisem maszyn budowlanych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam lepiej poznać branżę i dzięki temu możemy dzisiaj świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Oczywiście cały czas się rozwijamy, żeby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.
Działamy od 2007 roku i cały czas świadczymy profesjonalne usługi serwisowe. Naprawa maszyn budowlanych nie ma dla nas żadnych tajemnic. Doświadczeni pracownicy, oryginalne części Case oraz mobilny serwis - to wszystko sprawia, że jesteśmy konkurencyjni na rynku i poradzimy sobie z każdą naprawą.
Jeżeli chcesz z nami nawiązać stałą współpracę, to zachęcamy do kontaktu. Powiedz nam jakie maszyny budowlane posiadasz, a my zaoferujemy warunki współpracy. Wspólnie ustalimy szczegóły i Twoje wszystkie maszyny budowlane będą zawsze bezpieczne pod naszą opieką. Przekonaj się osobiście, że warto właśnie z nami współpracować. W każdej chwili jesteśmy do Twojej dyspozycji. Czekamy na wiadomość od Ciebie oraz ewentualne pytania.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

Nagaz24

Czy szukasz niezawodnych i komponentów LPG do swojego pojazdu? Witaj w Nagaz24.pl – Twoim zaufanym źródle części do instalacji gazowej LPG, które zapewnią nieprzerwaną pracę i maksymalną wydajność Two...

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. zapewnia mobilny serwis TIRów, ciężarówek i naczep. Działalność firmy obejmuje większość terenów Europy Zachodniej, w tym trasy położone w Niemczech, Belgii, Holandii oraz...