Katalog firm

Elektro Klima

Sterowanie automatyką domową oraz monitorowanie swojego domu poprzez dostęp do internetu to nowoczesne rozwiązania, z których możesz korzystać na co dzień. Poznaj ofertę firmy Elektro Klima z Elbląga w zakresie inteligentnych instalacji domowych. Popraw swoje bezpieczeństwo i komfort. Sprawdź ofertę na naszej stronie www.

Odkurzacze centralne

Elektro-klima.com to strona internetowa, na łamach której znaleźć można prezentację oferty firmy Elektro Klima, która sprzedaje odkurzacze centralne Elbląg. Nie jest to jednak jedyna rzecz, która znajduje się w jej ofercie - jak sama nazwa bowiem sugeruje, firma ta zajmuje się również klimatyzacją, wentylacją, ale też ogólnie pojętymi wirtualnymi domami.
Elektro-Klima działa na polskim rynku już od dłuższego czasu i przez cały okres działania poszerzała swoją paletę usług o nowe, nabywając doświadczenie nie tylko w ich sprzedaży, ale też w samym ich świadczeniu. W związku z tym decydując się na skorzystanie z niej można liczyć nie tylko na fachową obsługę, ale też - a może przede wszystkim - na indywidualne podejście.
Właściciel firmy dba o to, by każdy jej klient był usatysfakcjonowany z zakupionych usług - niezależnie od tego, czy zdecyduje się na systemy alarmowe, czy też cokolwiek związanego z wentylacją lub klimatyzacją (w ofercie znajdują się również przeglądy tej drugiej). Zobacz sam!

Kontakt

Ulica: Bytomska 8

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

http://elektro-klima.com/

E-mail: elektro-klima.elblag@wp.pl

Tel.: 606-780-753


Podobne firmy

Sowa

Zachęcamy do wizyty na stronie internetowej firmy Sowa. Na terenie województwa łódzkiego wykonujemy nowoczesne, a zarazem ekologiczne instalacje domowe. W naszej ofercie znajdują się między innymi ins...