Katalog firm

Elektro Klima

Sterowanie automatyką domową oraz monitorowanie swojego domu poprzez dostęp do internetu to nowoczesne rozwiązania, z których możesz korzystać na co dzień. Poznaj ofertę firmy Elektro Klima z Elbląga w zakresie inteligentnych instalacji domowych. Popraw swoje bezpieczeństwo i komfort. Sprawdź ofertę na naszej stronie www.

Odkurzacze centralne

Elektro-klima.com to strona internetowa, na łamach której znaleźć można prezentację oferty firmy Elektro Klima, która sprzedaje odkurzacze centralne Elbląg. Nie jest to jednak jedyna rzecz, która znajduje się w jej ofercie - jak sama nazwa bowiem sugeruje, firma ta zajmuje się również klimatyzacją, wentylacją, ale też ogólnie pojętymi wirtualnymi domami.
Elektro-Klima działa na polskim rynku już od dłuższego czasu i przez cały okres działania poszerzała swoją paletę usług o nowe, nabywając doświadczenie nie tylko w ich sprzedaży, ale też w samym ich świadczeniu. W związku z tym decydując się na skorzystanie z niej można liczyć nie tylko na fachową obsługę, ale też - a może przede wszystkim - na indywidualne podejście.
Właściciel firmy dba o to, by każdy jej klient był usatysfakcjonowany z zakupionych usług - niezależnie od tego, czy zdecyduje się na systemy alarmowe, czy też cokolwiek związanego z wentylacją lub klimatyzacją (w ofercie znajdują się również przeglądy tej drugiej). Zobacz sam!

Kontakt

Ulica: Bytomska 8

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

http://elektro-klima.com/

E-mail: elektro-klima.elblag@wp.pl

Tel.: 606-780-753


Podobne firmy

Koczwara

Koczwara to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą kupić modne drzwi, wspaniałe okna, oryginalne ogrody zimowe oraz eleganckie rolety okienne. Wszystkie oferowane przez nas produkty...

Sowa

Zachęcamy do wizyty na stronie internetowej firmy Sowa. Na terenie województwa łódzkiego wykonujemy nowoczesne, a zarazem ekologiczne instalacje domowe. W naszej ofercie znajdują się między innymi ins...