Katalog firm

Kategorie


PPHU Ład

Firma P.P.H.U "ŁAD" oferuje usługi ogrodnicze na terenie województwa łódzkiego. Działalność polega między innymi na koszeniu traw, wycince drzew, a także porządkowaniu i wyrównywaniu terenu. Firma współpracuje z licznymi instytucjami, a ponadto świadczy usługi dla prywatnych firm oraz indywidualnych klientów.

Usługi ogrodnicze

Jeżeli marzysz o pięknym i zadbanym ogrodzie, w którym z przyjemnością spędzisz czas wolny bez zbędnych zmagań i ciężkiej pracy własnej, skorzystaj z usług ekipy ogrodniczej z 20 letnim doświadczeniem w branży.
Zajmujemy się kompleksową opieką powierzonych przestrzeni, wykonując swoją pracę w sposób profesjonalny, przy użyciu odpowiedniego sprzętu.
W ofercie znaleźć można: koszenie trawników, wycinkę drzew, chaszczy, porządkowanie terenu, przerzedzanie zarośli i wszelkie prace ogrodowe nastawione na aspekt wizualny (sadzenie, walka z chwastami).
Nasze usługi ogrodnicze Łódź to propozycja skierowana do osób prywatnych, jak również do instytucji i urzędów prowadzących coroczne prace związane z koszeniem miejskich trawników, grabieniem liści i pracami porządkowymi na terenie parków i miejsc służących organizacji imprez plenerowych. Przy użyciu profesjonalnego sprzętu (FISKARS i STIHL) oraz dzięki wiedzy i zdobytemu doświadczeniu, każde zadanie wykonujemy w sposób odpowiedzialny, gwarantując usługi na najwyższym poziomie.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357