Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. zapewnia mobilny serwis TIRów, ciężarówek i naczep. Działalność firmy obejmuje większość terenów Europy Zachodniej, w tym trasy położone w Niemczech, Belgii, Holandii oraz Francji. Szybka odpowiedź na każde zgłoszenie gwarantuje, że klienci tego serwisu zawsze mogą liczyć na pomoc jakiej potrzebują.

Serwis naczep

W działalności pomocy drogowej istotna jest przede wszystkim szybkość, z jaką dany serwis odpowiada na wezwania od swoich klientów. Dlatego też firma J&W Glob Service działa w formie serwisu mobilnego. Swoje wozy ustawia na wszystkich głównych węzłach tras europejskich, tym samym zapewniając że w przypadku jakichkolwiek problemów na drodze, kierowca zawsze może liczyć na szybką pomoc.
J&W Glob Service to serwis naczep, ciężarówek, a także TIRów. W trakcie swojej wieloletniej działalności z usług tej firmy skorzystało wielu klientów. Ich świetne opinie to dowód na to, że jest to niewątpliwie firma, której można zaufać.
J&W Glob Service rozsądnie wycenia swoją pomoc. Dzięki temu zachęca do tego, aby regularnie korzystać ze wsparcia serwisowego zapewnianego przez pracowników tej firmy. Dodatkowym plusem w działalności tego serwisu jest także jego zasięg, który obejmuje zdecydowaną większość Europy Zachodniej. Jest to zatem firma, która pod wieloma względami spełni oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Durban

Jeżeli jesteś właścicielem sprzętu budowlanego, który potrzebuje do serwisowania najlepszych specjalistów i wysokiej jakości części to dobrze trafiłeś. Firma Durban zapewnia usługi związane z serwisem...

Nagaz24

Czy szukasz niezawodnych i komponentów LPG do swojego pojazdu? Witaj w Nagaz24.pl – Twoim zaufanym źródle części do instalacji gazowej LPG, które zapewnią nieprzerwaną pracę i maksymalną wydajność Two...