Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. zapewnia mobilny serwis TIRów, ciężarówek i naczep. Działalność firmy obejmuje większość terenów Europy Zachodniej, w tym trasy położone w Niemczech, Belgii, Holandii oraz Francji. Szybka odpowiedź na każde zgłoszenie gwarantuje, że klienci tego serwisu zawsze mogą liczyć na pomoc jakiej potrzebują.

Pomoc drogowa Tir Niemcy

Jeżeli ciężarówka należąca do Twojej floty uszkodziła się po stronie niemieckiej, to zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że jak raz skorzystasz z naszych usług, to w razie potrzeby będziesz do nas wracać.
Nasza pomoc drogowa tir Niemcy jest konkurencyjna nie tylko pod względem ceny. Świadczymy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Od lat naprawiamy samochody ciężarowe różnej marki i dzięki temu zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie. Posiadamy również nowoczesny sprzęt diagnostyczny, a to pozwala na szybkie wykrycie przyczyny usterki. Dzięki temu naprawa Twojej ciężarówki będzie trwała krócej i stracisz mniej cennego czasu, a Twój towar dojedzie w odpowiednim terminie na miejsce.
Wiemy , że każdy przestój ciężarówki może być związany z ryzykiem utraty pieniędzy. Dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, żeby szybko i porządnie naprawić ciężarówkę należącą do naszego klienta. Zawsze możesz liczyć na profesjonalną oraz szybką pomoc. Wystarczy, że do nas zadzwonisz!

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Nagaz24

Czy szukasz niezawodnych i komponentów LPG do swojego pojazdu? Witaj w Nagaz24.pl – Twoim zaufanym źródle części do instalacji gazowej LPG, które zapewnią nieprzerwaną pracę i maksymalną wydajność Two...

Durban

Jeżeli jesteś właścicielem sprzętu budowlanego, który potrzebuje do serwisowania najlepszych specjalistów i wysokiej jakości części to dobrze trafiłeś. Firma Durban zapewnia usługi związane z serwisem...