Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. zapewnia mobilny serwis TIRów, ciężarówek i naczep. Działalność firmy obejmuje większość terenów Europy Zachodniej, w tym trasy położone w Niemczech, Belgii, Holandii oraz Francji. Szybka odpowiedź na każde zgłoszenie gwarantuje, że klienci tego serwisu zawsze mogą liczyć na pomoc jakiej potrzebują.

Mobilny mechanik Francja

W trakcie podróży każdy kierowca może zmierzyć się z wyzwaniem jakim jest nagła awaria samochodu. Dlatego też mobilny mechanik Francja to osoba, która na pewno nie może narzekać na brak zleceń. Takiego mechanika można znaleźć, korzystając z pomocy firmy J&W Glob Service.
Firma ta prowadzi jeden z najważniejszych serwisów, obsługujących Europę Zachodnią i znajdujące się tam trasy. Serwis zapewniany przez J&W Glob Service zajmuje się przede wszystkim naprawą samochodów ciężarowych oraz TIRów. Często także zajmuje się naczepami. W szybkiej odpowiedzi na każde zlecenie pomaga to, że wozy firmy J&W Glob Service są rozstawione po wszystkich ważnych trasach europejskich. Dzięki temu jak tylko pojawi się zgłoszenie, wóz serwisowy w najbliższej okolicy szybko na nie odpowiada.
Nie ma znaczenia to jaka jest godzina lub który to dzień tygodnia. Firma J&W Glob Service oferuje swoje usługi całodobowo i przez wszystkie dni roku. To zatem bardzo solidny serwis, z którego każdy powinien skorzystać w potrzebie.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Nagaz24

Czy szukasz niezawodnych i komponentów LPG do swojego pojazdu? Witaj w Nagaz24.pl – Twoim zaufanym źródle części do instalacji gazowej LPG, które zapewnią nieprzerwaną pracę i maksymalną wydajność Two...

Durban

Jeżeli jesteś właścicielem sprzętu budowlanego, który potrzebuje do serwisowania najlepszych specjalistów i wysokiej jakości części to dobrze trafiłeś. Firma Durban zapewnia usługi związane z serwisem...