Katalog firm

Kategorie


Durban

Jeżeli jesteś właścicielem sprzętu budowlanego, który potrzebuje do serwisowania najlepszych specjalistów i wysokiej jakości części to dobrze trafiłeś. Firma Durban zapewnia usługi związane z serwisem maszyn budowlanych, a dzięki doświadczeniu naszej kadry będziesz pewny, że trafiłeś tam, gdzie Ci pomogą.

Części do maszyn budowlanych

Każdy kto ma problemy ze znalezieniem odpowiednich części do maszyn budowlanych na pewno powinien szybko zapoznać się z ofertą firmy Durban. Jest to firma polska, która działa już od 2007 roku. Ma zatem ponad 10 lat doświadczenia w swojej branży. Działalności firmy na co dzień opiera się na naprawie i regeneracji maszyn budowlanych oraz maszyn rolniczych. Chcesz się zapoznać z całą ofertą firmy, wejdź na naszą stronę https://durban.pl/czesci-do-maszyn/.
Aby odpowiednio wykonywać tego typu zlecenia, firma musiała nawiązać współpracę z dostawcami części do poszczególnych marek maszyn budowlanych. Z tego powodu na dzień obecny w Durban dostępnych jest wiele części do maszyn budowlanych takich marek jak Volvo czy też Manitou.
Oferta Durban wciąż się rozwija, a pracownicy firmy zawsze starają się zapewnić, że każdy klient jest zadowolony z tego, że zdecydował się skorzystać z usług firmowych. Dlatego też zarówno gdy ktoś pragnie odświeżyć posiadany sprzęt budowlany, czy gdy szuka poszczególnych części do swoich maszyn, Durban jest miejscem do którego warto trafić. To firma na bardzo wysokim poziomie.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

Nagaz24

Czy szukasz niezawodnych i komponentów LPG do swojego pojazdu? Witaj w Nagaz24.pl – Twoim zaufanym źródle części do instalacji gazowej LPG, które zapewnią nieprzerwaną pracę i maksymalną wydajność Two...

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. zapewnia mobilny serwis TIRów, ciężarówek i naczep. Działalność firmy obejmuje większość terenów Europy Zachodniej, w tym trasy położone w Niemczech, Belgii, Holandii oraz...