Katalog firm

Durban

Jeżeli jesteś właścicielem sprzętu budowlanego, który potrzebuje do serwisowania najlepszych specjalistów i wysokiej jakości części to dobrze trafiłeś. Firma Durban zapewnia usługi związane z serwisem maszyn budowlanych, a dzięki doświadczeniu naszej kadry będziesz pewny, że trafiłeś tam, gdzie Ci pomogą.

Części Caterpillar

Wiele osób, które szukają części zamiennych do maszyn danej marki, napotyka dużo trudności. Tylko nieliczne firmy bowiem prowadzą sprzedaż części Caterpillar lub części Manitou. Jednakże wśród firm tych jest Durban. Jest to wyjątkowa firma, która ma za sobą długie lata doświadczenia w swojej branży.
Jej specjalizacją przede wszystkim jest naprawa oraz remont wszelkich maszyn rolniczych i budowlanych. Zatem pracownikami Durban muszą być osoby, którym nie brakuje wiedzy na temat tego jak działają tego typu maszyny i jak najskuteczniej je naprawić. Aby ułatwić i przyspieszyć wykonywanie napraw, Durban ściąga wiele części zamiennych i oryginalnych, przeznaczonych do danych maszyn. Zajmuje się także ich sprzedażą.
Rozsądne ceny sprawiają, że gdy chodzi o części Caterpillar lub inne podobne części do maszyn znanych marek, firma Durban jest najlepszym wyborem. Przyjemna współpraca, dobre ceny oraz doświadczeni pracownicy zapewniają, że z Durban może skorzystać każdy, komu zależy na wysokiej jakości.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service Sp. z o.o. zapewnia mobilny serwis TIRów, ciężarówek i naczep. Działalność firmy obejmuje większość terenów Europy Zachodniej, w tym trasy położone w Niemczech, Belgii, Holandii oraz...