Katalog firm

Kategorie


StarkLAB

Firma StarkLAB specjalizuje się w druku fleksograficznym i cyfrowym. W swojej ofercie ma druk etykiet na produkty, usługi copakingu, projektowanie graficzne etykiet oraz etykiety termokurczliwe Shrink Sleeve, które wykonywane są dzięki nowoczesnej technologii i gwarantują najwyższą jakość produktów.

Etykiety termokurczliwe

Firmy, które zapewniają kompleksowe usługi, zawsze cieszą się znacznie większym zainteresowaniem niż inne. Dla klienta łatwiej jest bowiem zapłacić raz za zleconą pracę niż dzielić ją między różnymi wykonawcami.
Doskonale wie o tym StarkLAB, czyli firma z Łodzi. Zajmuje się ona drukiem fleksograficznym i cyfrowym, dzięki czemu tworzy etykiety termokurczliwe w StarkLAB i wiele innych rodzajów etykiet na opakowania. Wielu producentów polskich zleca tej firmie wykonanie etykiet na wybrane produkty. StarkLAB posiada studio graficzne, które szybko przygotuje odpowiedni projekt. Następnie korzystając z nowoczesnych maszyn drukujących, etykiety są drukowane.
Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę swoim klientom, StarkLAB zajmuje się także etykietowaniem i copackingiem. Zatem gdy ktoś postanowi współpracować z firmą StarkLAB zawsze może oczekiwać, że zlecenie będzie wykonane od pierwszego etapu, aż po ostatni. Ceny są rozsądne, zatem jest to doskonała inwestycja. Sprawia to, że StarkLAB to świetny wybór w każdym przypadku.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799